«Вічний» податківець із чималими статками за два тижні зробив кар’єру із радника у заступники губернатора

Заступником голови Київської обласної державної адміністрації, відповідальним за фінанси та економіку, призначено Олега Письменного.

Текст відповідного розпорядження №1-к від 3 січня 2017 року розміщено на сайті Київської обласної державної адміністрації.

Згідно з докуметом, призначення на посаду відбулось згідно з результатами відкритого конкурсу.

«Олег Письменний має великий досвід державної служби. Заслужений економіст України, радник податкової та митної справи І рангу. Працював на різних посадах у державних податкових органах м. Києва та Київської області, на одній із керівних посад Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації керівних кадрів Міністерства доходів і зборів України. У 2016 році – головним спеціалістом юридичного відділу Регіонального відділення Фонду Державного майна по м. Києву», - повідомляє прес-служба Київської ОДА.

Своїми завданнями на посаді керівника фінансово-економічного блоку Київської ОДА Олег Письменний бачить контроль за фінансово-бюджетною політикою Київщини, виконання програм, прийнятих у бюджеті на 2017 рік, забезпечення чіткого фінансування заробітних плат працівників бюджетної сфери та соціальних виплат.

«Також він активно включається у роботу над Програмою соціально-економічного та культурного розвитку Київської області на 2017 рік та проектом стратегічного розвитку Київської області, двох глобальних документів, що розробляються за ініціативи очільника Київщини Олександра Горгана», - йдеться у повідомленні прес-служби КОДА.

Як повідомляв «Ні корупції!», 13 грудня 2016 року голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган призначив Олега Письменного своїм позаштатним радником .

Раніше «Ні корупції!» також повідомляв, що Броварська ОДПІ на офіційний запит відмовилась надати копію декларації про майно і доходи за 2015 рік, а також офіційну біографічну довідку тодішнього керівника районної податкової Олега Письменного, відповівши, що відомості в декларації та автобіографії є конфіденційною інформацією.

З відкритих джерел «Ні корупції!» встановив, що Олег Письмений до роботи в Броварській ОДПІ встиг попрацювати у податкових на столичній Оболоні і у Вишгороді. Тобто, спочатку він навчався на податківця, а потім весь час працював податківцем.

При цьому, декларація про майно і доходи за 2015 рік Письменного вщент розбиває теорію про малий заробіток податківців і наочно демонструє, що навіть родина податківця, який отримує досить скромну зарплату, може мати 7 земельних наділів, 5 об’єктів нерухомості, а також 11 транспортних засобів, не рахуючи житла.

Е-декларації Письменного у Реєстрі немає досі.

Читайте також Горган зробив своїм радником помічника свого нардепа-«куратора»

Районна податкова: парк Юрського періоду