«Вартові мрій»: як податківці з шиком святкували Новий рік

Розкішну новорічну гулянку організувало нещодавно столичні податківці. Знімальній групі «Слідства.інфо» вдалося зафільмувати цей скандальний корпоратив керівництва та працівників Державної фіскальної служби.

Податківці обрали не традиційний ресторан, а орендували цілий концерт-хол ВДНГ, де щодня проходить модна сучасна вистава «Вартові мрій».

На помпезне свято зібралось близько тисячі робітників Державної фіскальної служби. Суворі сек'юріті — на сторожі порядку і контролю: стороннім очам заборонили дивитись, як розважались та випивали державні службовці. Гарний настрій податківцям забезпечував відомий український ведучий Анатолій Анатоліч. Серед запрошених «селебретіз» — Олександр Пономарьов. Співак сказав нашим журналістам — співав задарма, по старій дружбі. 

В інтерв'ю програмі «Слідство.інфо» начальниця столичного управління ДФС Людмила Демченко запевнила: помпезне свято влаштували на голому ентузіазмі. 

«Вся документація є, і підтверджує, що ми своїми силами організували собі свято, щоб подякувати кожному зі співробітників за ту велику справу, яку зроблено за рік» — заявила пані Демченко.

Профспілка ДФС оплатила всього 300 тисяч гривень на шоу «Вартові мрій». Кажуть, на все інше — за давньою традицією «скинулись» самі податківці.

«Ми збирали гроші, кожен співробітник здав по 150 гривень. І фактично ми зібрали відповідну суму грошей, за рахунок якої і бутерброди були і шампанське було.» — запевнила Людмила Демченко. 

Журналісти «Слідства.інфо» з'ясували: обслуговувала свято фіскалів одна з найдорожчих у столиці кейтерингових фірм. Ми подзвонили в компанію, аби дізнатися, скільки коштують їхні послуги: «Смотрите, если это без особых изысков – нужно ориентироваться от 500 гривень на человека», — розповіли працівники компанії.

У підсумку, якщо додати до цього оренду сцени на ВДНГ з додатковим звуком та світлом за 100 тисяч гривень, то запевнення головних фіскалів країни розвіюються, як дим. 

За нашими підрахунками, помпезне свято обійшлось не в 450 тисяч грн., а щонайменше в два рази дорожче:  близько одного мільйона гривень. 

З них 300 тисяч – витрати на виставу та оренду зали. Тож, схоже, свято для себе, рідних, податківці могли оплатити або грошима з тіньових схем, або за рахунок бізнесу. Що вже не раз траплялося в історії української податкової.

 Слідства.Інфо