У Запоріжжі двом інспекторам Держфінінспекції за хабар дали 5 років з конфіскацією

Двох інспекторів Державної фінансової інспекції у Запорізькій області вироком Жовтневого районного суду м. Запоріжжя визнано винними в отриманні неправомірної вигоди та засуджено до 5 років позбавлення волі.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області.

Так, восени 2015 року двоє інспекторів відділу контролю у соціальній сфері та культурі Держфінінспекції в області за попередньою змовою вимагали та отримали неправомірну вигоду від мешканців Запоріжжя на загальну суму 14 тис гривень та 500 доларів США за не проведення зустрічної звірки, не відображення у акті ревізії порушень та не складання протоколу про адміністративне правопорушення.

Під час судового розгляду справи обвинувачені своєї вини не визнали, але завдяки правильно обраній тактиці, стороною державного обвинувачення повністю спростовано їх версію та доведено провину.

«Суд погодився з позицією прокурора та за ч. 3 ст. 368 КК України призначив покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади у державних органах строком на три роки із конфіскацією всього особистого майна», - повідомили в прокуратурі.

Як повідомляв «Ні корупції!», в Одеській області СБУ затримано співробітника Державної фінансової інспекції за хабарництво. Чиновник вимагав та отримав 8 тис доларів від директора одного з держпідприємств.

Читайте також Держфінінспекція Чернігова не помічає, як гроші закопуються в асфальт

Держфінінспекція виявила порушення в роботі «Чоразморшляху» майже на 10 мільйонів