По мільйону з трьох районів: «миколайчики» в кишеню депутата

Через три дні після проведення капітального ремонту паркової арки майже на мільйон гривень у місті Кагарлик на Київщині тамтешня міськрада вирішила до Нового року провести ще й поточний ремонт цієї ж самої арки.

Мабуть,  щоб надійно закріпити успіх.

Ремонт – і капітальний, і поточний – виконав депутат Богуславської міської ради,  але спочатку як ФОП, а потім як ПП.

До слова, приватному підприємству цього депутата на Миколая тільки за один день, 19 грудня, Кагарлицька міськрада докинула ще три договори на ремонт доріг і прибудинкових територій на суму майже 550 тисяч гривень.

«Ні корупції!» простежив тендерно-будівельний успіх за державні гроші депутата Богуславської міськради і з’ясував, що депутат-будівельник регулярно пасеться на бюджетах із рідного Богуслава, Миронівки і Кагарлика. А під Миколая і Новий рік його взагалі засипало мільйонами.

Отже, згідно з інформацією, що розміщена у системі «Прозорро», 16 грудня 2016 року Кагарлицька міська рада уклала договір на капітальний ремонт входу до парку-пам’ятки «Кагарлицький» у місті з ФОП «Татоян Арташес Гарнікович» (ІПН 3096004333).

Сума договору склала 837 954, 00 грн, і за ці гроші ФОП Татоян до 31 грудня мав виконати капітальний ремонт входу до парку- пам’ятки «Кагарлицький» з матеріалів підрядника.

Тим часом, трьома днями пізніше, як повідомляється в системі «Прозорро», Кагарлицька міська рада укладає договір з ПП «Татоян Арташес Гарнiкович» (ЄДРПОУ 36432040) з тією ж пропискою, що і у ФОП «Татоян Арташес Гарнiкович» вже на поточний ремонт входу до парку «Кагарлицький» (арки).

Вартість підписаної угоди становить 79 404, 00 гривень. Договір було підписано 19 грудня, і станом на даний час поточний ремонт вже має бути завершеним.

Водночас, бюджетне обдаровування Татояна Арташеса Гарнiковича у вигляді ПП від Кагарлицької міськради 19 грудня не закінчилося поточним ремонтом арки.

Ще один договір на суму 228 193, 00 грн. також від 19 грудня Кагарлицька міська рада уклала з ПП «Татоян Арташес Гарнiкович» на капітальний ремонт прибудинкової території та під’їзної дороги до будинку № 26 та 28 по вул. Комунарська в Кагарлику.

Плюс ще один договір на суму 183 872, 00 грн. від 19 грудня, укладений між ПП і міськрадою, засвідчує, що Татоян має виконати капітальний ремонт дороги по вул. Довженка в Кагарлику.

Згідно з наступним договором від 19 грудня на суму 136 945, 00 гривень, Арташес Татоян має провести капітальний ремонт прибудинкової території та під’їздної дороги до будинку № 4 по вул. Столична у місті.

Таким чином, тільки 19 грудня депутат-будівельник отримав від Кагарлицької міської влади майже 550 тисяч гривень у вигляді «миколайчика» на ремонт доріг і ще майже 80 тисяч гривень Татоян отримав на поточний ремонт входу в парк якраз після того, як сам його капітально відремонтував за понад 800 тисяч.

І це лише лише виграні лоти у Кагарлицьких властей. А ще Татоян пасеться на миронівському і рідному богуславському бюджетах.

Скажімо, 20 грудня виконком Богуславської міськради підписав з ПП договір на Встановлення дорожніх знаків у м. Богуслав на суму майже 170 тисяч гривень.

А 7 грудня той самий виконком підписав з Татояном договір на капітальний ремонт частини дорожнього покриття по вул. Нова у місті на суму 454 471, 00 грн.

А от, скажімо, Миронівська міська рада підписала 21 грудня з тим самим Татояном договір на капітальний ремонт будівлі ясельного корпусу дошкільного навчального закладу «Світлячок» у місті на суму 883 500, 00 грн.

І ви, мабуть, не повірите, але того ж дня, 21 грудня, миронівські власті підписали договір також з ПП Татояна на капітальний ремонт під'їзних шляхів до будинку №88 по вул. Соборності у місті на понад 90 тисяч гривень.

Згідно з Уoucontrol, власником ТОФ «Татоян Арташес Гарнiкович» і ПП «Татоян Арташес Гарнiкович» є Татоян Арташес Гарнікович, прописаний у місті Богуслав на Київщині, по вулиці Пушкіна, 24.

Людина з такими самими ініціалами і таким самим номером телефону – 0969991118 - на сайті Богуславської міської ради зазначається як депутат від партії «Рідне місто».

Як повідомляв «Ні корупції!», цей самий депутат Богуславської міськради за майже 300 тисяч гривень відремонтував тротуар у Миронівці на Київщині.

У 2015 році ПП «Татоян Арташес Гарнікович» також проводило капітальні ремонти прибудинкових територій та під'їзних доріг до будинків у Кагарлику, про що міські власті радо звітували на офіційному сайті.


А загалом, згідно з даними сайту «Закупівлі», ПП «Татоян Арташес Гарнiкович» з 2008 року отримав майже 20 мільйонів гривень від богуславських властей, миронівських і кагарлицьких.

Левова частка всіх грошей припадає на 2016 рік.

Валентина Новицька, «Ні корупції!»