Компанію Злочевського оштрафували на 3 мільйони

Антимонопольний комітет України у грудні 2016 року оштрафував компанію «Brociti Investments Limited», ТОВ «Інфокс» і фізичну особу – громадянина України на 3,015 мільйони гривень за порушення захисту економічної конкуренції.

Мова йде про те, що директор ТОВ «Інфокс» був призначений на посаду голови наглядової ради ТОВ «КУБ-ГАЗ» без отримання відповідного дозволу органів АМКУ.

Інформація розміщена на офіційному сайті відомства.

Слід зазначити, що, згідно з даними системи Youcontrol, директором ТОВ «Інфокс» є Микола Герасимчук, а головним бенефіціаром компанії значиться міністр екології уряду Азарова Микола Злочевський, місцеперебування якого наразі невідоме.

Але нещодавно була оприлюднена новина про те, що втікач Злочевський зустрічався за кордоном із чинним нардепом від президентської «Солідарності» Ігорем Кононенком. Більше того, справи проти екс-міністра Злочевського вже закриті Генпрокуратурою, а сума державних тендерів, отриманих компанією посадовця часів президентства Януковича, в минулому році склала більше 5 мільйонів гривень, в 2015 році – приблизно така ж сума, а в 2014 – майже 29 мільйонів гривень.

Газовидобуваюча компанія «КУБ-ГАЗ» офіційно належить кіпрському офшору з прихованим кінцевим бенефіціаром. Але ще взимку 2016 року у ЗМІ з’явилась інформація про те, що «КУБ-ГАЗ» придбає Злочевський.

«Ні Корупції!» вже неодноразово писав про бізнес колишнього міністра в Україні, який неодноразово входив у перелік найбагатших людей країни.