Директор столичного Володимирського ринку вперто не показує свою декларацію

Директор столичного Комунального підприємства «Володимирський ринок» Олександр Литвин не оприлюднив свою декларацію про майно і доходи за 2015 рік.

Про це йдеться у відповіді директора КП «Володимирський ринок» О.Литвина на запит «Ні корупції!».

За словами директора, декларацію про майно і доходи він заповнить у встановлений законом термін – до 1 квітня.

При цьому, про оприлюднення цього документу у відповіді взагалі не йдеться.


Зазначимо, що КП є юридичними особами публічного права. А згідно із вимогою статті 4 Закону України «Про запобігання корупції», посадові особи юридичних осіб публічного права є суб’єктами відповідальності за корупційні правопорушення.

Також вони повинні подавати і зберігати декларації про майно і доходи за місцем своєї роботи. А ще – оприлюднювати їх згідно із вимогами Закону України «Про доступ до публічної інформації», оскільки «не належать до інформації з обмеженим доступом відомості, зазначені у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, оформленої за формою і в порядку, що встановлені Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції».

Додамо, що за інформацією видання Преступности.НЕТ директор Володимирського ринку Олександр Литвин доводиться племінником головному військовому прокурору Анатолію Матіосу. Крім того, у нього родинні зв’язки і з екс-спікером ВР Володимиром Литвином.

Читайте також Директор КП «Київський метрополітен» декларацію про доходи запечатав у конверт і нікому не показує

Директор Бесарабки вважає, що метраж його квартири – непублічна інформація

Директору столичного КП спалили незадеклароване авто