Сільрада на Рівненщині купила телевізор за майже 200 тисяч гривень – Нефьодов

Бабинська сільська рада Рівенської області напередодні Нового року придбала телевізор у ФОПа за 199 940 гривень.

Про це на своїй сторінці написав заступник міністра економіки Максим Нефьодов і назва даний інцидент зрадою тижні.

«На допрогових закупівлях (з бюджетом до 200 тис. грн на товари/послуги і до 1,5 млн грн на роботи) у держзамовника є вибір: або оголосити закупівлю через систему ProZorro і, завдяки конкуренції на торгах купити товар за ринковою ціною, або піти у сусідній магазин/до знайомого/до кума, укласти договір напряму, а в систему лише завантажити Звіт про укладений договір.

Бабинська сільрада Рівненської області пішла другим шляхом і напередодні Нового року придбала телевізор LG з кріпленням без аукціону, напряму заключивши договір з ФОП Мастерко В.В. Телевізор сільська рада примудрилась купити аж за 199 940 грн! Такий телевізор можна придбати за 15 тис. грн, клікнувши на перше посилання яке видає google», - написав Нефьодов.

«Держава в нас багата і може собі дозволити переплачувати... А може замовнику перед святами просто не хотілось витрачати час на пошуки кращої ціни, не за свої ж гроші купує?!? Ця ж сама сільрада за 200 тис.грн. купила нотбук, ще за 199 тис.грн. «металокерамічну складну дошку з магнітною поверхнею підвищеної стійкості» і т.д.

Чи то ганьба, чи то Ст.191 кримінального кодексу - Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем», - підсумував чиновник і додав, що з цього приводу вже готуються запити до правоохоронців.