Педагогічний університет купує додатки до дипломів європейського зразка у свого викладача

Державний вищий навчальний заклад «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» в особі ректора Віктора Петровича Коцури уклав договір з ФОП Яною Михайлівною Домбровською на закупівлю додатків до дипломів європейського зразка на суму майже 57 тисяч гривень.

Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Загалом, за інформацією сайту «Закупівлі», Яна Домбровська уклала дві угоди з педуніверситетом на суму понад 100 тисяч гривень.

Крім додатків до дипломів європейського зразка, вона постачала ВНЗ залікові книжки.

Як з’ясував «Ні корупції!», Яна Домбровська нині є викладачем цього вищого навчального закладу. Вона працює на кафедрі документознавства.

Раніше громадський активіст Наталія Ярема писала про те, що ФОП Домбровська Я.М. приймає замовлення на друк у приміщенні Переяслав-Хмельницького педуніверситету, і її послугами також користувався Національно-історичний етнографічний заповідник «Переяслав».

Додамо, що ФОПом Яна Домбровська стала у липні 2015 року, а у вересні 2014 року особа з аналогічним ПІБ стала студентом заочної форми навчання переяславського педуніверситету за спеціальністю українська мова і література.