В Івано-Франківську на хабарі «спіймалась» група податківців

На Івано-Франківщині затримали групу посадових осіб, які вимагали та отримали 2 000 доларів хабара, повідомляє «Репортер».

Йдеться про посадовців головного управління Державної фіскальної служби в області та Державної податкової інспекції у місті Івано-Франківську. Злочинців викрили працівники прокуратури та Управління захисту економіки Національної поліції.

За 2 000 доларів зловмисники гарантували експортеру лісопродукції, що не будуть проводити перевірку щодо дотримання вимог податкового законодавства.

Передача коштів відбувалась двома траншами. Після одержання другої частини грошей посадовців затримали. За цим фактом розпочали кримінальне провадження за статтею 368 Кримінального кодексу України.

Тепер затриманим фіскалам загрожує від п’яти до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Як повідомляв «Ні корупції!», влітку на Дніпропетровщині зловили «дует» хабарників-податківців. Гроші від приватного підприємця податківці вимагали кошти за позитивне проведення ними перевірки фінансово-господарської діяльності його продовольчих магазинів, розташованих на території Новомосковського району.