У Херсоні посадовці системно крали бюджетні мільйони

У Херсоні СБУ викрила схему системного привласнення державних коштів в особливо великих розмірах посадовцями Херсонської ТЕЦ.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Правоохоронці встановили, що у 2015-2016 роках за надання послуг з проведення капітальних ремонтів на об’єктах державного підприємства двом комерційним структурам було перераховано майже 40 мільйонів гривень.

Під час перевірки, оперативники спецслужби з’ясували, що підприємці виконали не повний обсяг робіт, зазначений в угоді. За попередніми підрахунками, сума збитків завданих держпідприємству складає майже п’ять мільйонів гривень.

«Під час обшуків у приміщеннях Херсонської ТЕЦ та в офісах комерційних установ, співробітники СБ України вилучили документацію, яка підтверджує причетність посадовців ТЕЦ до привласнення та легалізації державних коштів, «чорну» бухгалтерію щодо витрат привласнених фінансових ресурсів та готівку», - повідомили в СБУ і додали, що відкрито кримінальне провадження за ст. 2 ч. 364 Кримінального кодексу України.

Як повідомляв «Ні корупції!», співробітники Служби безпеки України викрили факти розкрадання колишнім керівництвом державного підприємства «Укрхімтрансаміак» майже 235 мільйонів гривень.