Сумська влада вирішила поборотися за звання бастіону корупції і непрозорості – Нефьодов

Сумська міська рада скасувала рішення про використання Системи публічних електронних закупівель ProZorro для допорогових торгів.

Про це на своїй сторінці написав заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

«А ось вам і #зрада під Новий Рік із міста Суми. Вони вирішили поборотись за звання бастіону коррупції та непрозорості - і «хитро» скасували рішення про використання Системи публічних електронних закупівель ProZorro для допорогових торгів (де закон не робить обов'язковим їх використанням).

Тепер замість ОБОВ'ЯЗКУ використовувати е-закупівлі в Сумах діє РЕКОМЕНДАЦІЯ. От таке консенсусне рішення майже всіх фракцій виявилось - від «Батьківщини» до «ОппоБлоку...», - написав Нефьодов і додав: «Так місцеві депутати користуються повноваженнями в рамках ідеології децентралізації.( Ні економія коштів містян, ні підзвітність використання коштів їх, певно, не цікавлять?!?»

«Ну, що ж, значить, будемо прискорюватись із розробкою законопроекту, який робить використання допорогової процедури е-закупівель ОБОВ'ЯЗКОВИМ для торгів від 50 тис. грн...», - підсумував заступник міністра і показав результати голосування депутатів Сумської міськради.