Суспільство має адекватно реагувати на корупціонерів у владі, – юрист Масі Найєм

Політики, які корупційними схемами наживають своє майно, уповільнюють розвиток цілої держави на десятки років. Суспільство має зрозуміти, що часи Януковича минули, тож, треба не боятись відповідно реагувати на корупцію.

Таку думку під час хард-ток-шоу «DROZDOV»  на телеканалі ZIK висловив учасник АТО, юрист Масі Найєм.

 Задекларовані політиками мільярди – це наша історія, яка є одним із витків розвитку суспільства.

«Наша історія – це і Юрій Луценко, і Петро Порошенко, і будь-хто інший. Ми всі загалом перебуваємо у системі координат України. Те, що відбувається, можливо, є нормою для розвитку суспільства», – припустив Найєм.

Звичайно ж, це хибний крок історії, адже він уповільнює розвиток усієї країни, сказав учасник програми.

«Я б ніколи не подав руки декільком із тих, хто приймає рішення у державі, хоча й це могло б вирішити усі мої фінансові питання. Та я розумію, що саме їхні дії відсторонюють нас від розвитку на десятки років», – наголосив Найєм.

Такі політичні помилки та продовження корупційних схем не є нормою. Однак це залишиться в історії, як і реакція суспільства на них.

«Дивує реакція людей, які ставляться до цього із негативом, однак нічого не роблять. Чому так важко зрозуміти, що часи Януковича пройшли? Так, тебе можуть побити чи відкрити проти тебе кримінальну справу, але публічна історія зараз має дуже вагоме значення», – впевнений він.

Завдяки публічним деклараціям українці побачили колосальне майно політиків, однак далі не відбувається жодних дій.

«По-перше: варто зрозуміти, що досить заздрити тим, хто живе краще. Коли ти живеш погано, це твої проблеми. По-друге, потрібно дослідити джерело цих статків протягом п‘яти-шести чи навіть десяти років. Якщо людина останнє десятиліття жила у достатку та комфорті, потрібно задавати питання, чим вони займались увесь цей час і за що отримали ці гроші», – зазначив Масі Найєм. 

ZIK