Суд відібрав у біглого екс-глави МВС Захарченка землю під Києвом

До державної власності повернуто земельну ділянку площею майже 1 га, яка належала родині екс-міністра МВС.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Прокуратурою Київської області установлено, що виконавчим комітетом Підгірцівської сільської ради, в порушення норм земельного законодавства та Закону України «Про місцеве самоврядування», прийнято незаконні рішення про надання у приватну власність земельних ділянок загальною площею 0,861 га, які розташовані на одному масиві.

Відповідно до п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виключно на планерних засіданнях сільської, селищної, міської ради вирішуються питання у сфері регулювання земельних відносин.

«Прокуратурою було заявлено до суду позовну заяву щодо визнання незаконними та скасування рішення, визнання недійсними державних актів на право приватної власності на земельні ділянки загальною площею майже 1 га. Справа розглядалася неодноразово судами різних інстанцій», - повідомили в прокуратурі.

Свою чергою, прес-секретар генпрокурора України Лариса Сарган на своїй сторінці у Фейсбук повідомила, що йдеться про земельну ділянку екс-глави МВС Віталія Захарченка.

«Між іншим, це ділянка колишнього міністра МВС Захарченка», - написала вона з приводу рішення Господарського суду Київської області про визнання недійсними рішень виконкому, державного акту та витребування земельної ділянки площею 0.8610 га у селі Підгірці під Києвом.

Розкішний маєток біглого екс-глави МВС Захарченка