На Чернігівщині після провальних виборів депутат забрав у дітей ігровий майданчик

Олександр Кодола

У переддень Святого Миколая на Чернігівщині у Носівській територіальній громаді обирали міського голову та раду. Під час передвиборчої кампанії своїх однопартійців підтримав народний депутат Олександр Кодола («Народний фронт»).

Він привіз напередодні виборів у територіальній громаді в село обіцяний дитячий майданчик, а після виборів у день Святого Миколая забрав його з села.

Про це повідомляє «Чесно» з посиланням на повідомлення місцевого дачника Олександра Альбінського на його сторінці у Фейсбук.

Нардеп забрав дитячий майданчик із села, коли стало відомо, що кандидат у мери від «Народного фронту» не став головою міськради. Партія отримала лише 6 мандатів із 26. Громада такими діями нардепа обурена.

Заступник сільського голови Валерій Кириченко у коментарі Громадському руху ЧЕСНО повідомляє, що справді, такий факт мав місце. Більше того, за його словами, громада села зверталася з проханням до депутата встановити дитячий майданчик і навіть збирала підписи.

«Вони нам рік обіцяли дитячий майданчик. Потім привезли його відразу перед виборами до територіальної громади, навіть не встановлювали, а після виборів - приїхали й забрали… А нам тепер кажуть: «Вам не будем встановлювати». Я особисто дзвонив помічнику Кодоли. І це ж кошти державні - це не його кошти! У нас місцеві вибори були 18 грудня, а вони його забрали після виборів 19-го грудня. Якраз на Святого Миколая», - каже заступник сільського голови Валерій Кириченко.

Водночас на своїй сторінці в Facebook Олександр Кодола привітав із днем Святого Миколая.

За словами Валерія Кириченка, у селі повно проблем і без дитячого майданчика. Насправді, замість виділених 20 майданчиків на район, вважає заступник сільського голови, краще б виділили кошти на ремонт шкільного даху. Але якщо вже майданчик привезли, то мали його і встановити. Громада, за його словами, дуже обурилася такими діями депутата.

Помічник Олександра Кодоли Микола Кравченко на запитання журналіста ЧЕСНО відповідає, що нічого не знає і без погодження з керівництвом взагалі не вповноважений на цю тему говорити.

«Перш за все я не можу нічого казать без свого керівництва… А якщо чесно, я прямо не можу нічого сказати, бо я тільки помічник, а там був присутній народний депутат Олександр Кодола. І це не до мене питання», - відповідає помічник нардепа.

За інформацією ЧЕСНО, «Народний Фронт» узяв лише 6 мандатів із 26. Так само не став головою громади і висуванець від політичної партії «Народний Фронт» Іван Пугач, програвши самовисуванцю Володимиру Ігнатченку більше 1 200 голосів.

Ймовірно, саме це й стало причиною переїзду дитячого майданчика.

Натомість Ніжину пощастило більше - там майданчики встигли вкопати.