Суд зобов’язав НАБУ розслідувати реєстрацію Онищенка в ЦВК за хабар

Суд зобов’язав детективів НАБУ внести відомості до ЄРДР за інформацією щодо реєстрації Олександра Онищенка кандидатом у депутати Верховної Ради на виборах 2014 року за хабар.

Копію рішення суду народний депутат Віталій Купрій опублікував у Фейсбук, повідомляє «Українська правда».

Згідно з рішенням, НАБУ має внести до Єдиного реєстру досудових розслідування відомості про кримінальне правопорушення за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364, ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу (зловживання владою), яке ймовірно вчинили голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський і колишній народний депутат Давид Жванія.

Раніше, Онищенко заявив, що заплатив Порошенкові через Давида Жванію 6 млн доларів за реєстрацію Центрвиборчкомом і допуск до виборів.

У зв’язку з цим 15 грудня депутат Купрій подав заяву про скоєний злочин до НАБУ. Проте детективи агенства, прийнявши заяву, не внесли відповідні відомості до ЄРДР.

Як повідомляв «Ні корупції!», на початку грудня було оприлюднено перший запис, зроблений нардепом-втікачем Олександром Онищенком із нібито депутатом Олесем Довгим, який за його твердженням приїхав з ним домовлятися від імені Президента Порошенка.