Нищук вимагає дозволити йому їздити по Андріївському в обхід правил ПДР

Представники від міністерства культури України заявили, що їм потрібні ключі від болардів (пристроїв, що блокують рух) на Андріївському узвозі. Вони пояснили, що це для того, щоб "міністру культури було зручніше туди їздити".

Про цей випадок повідомила на своїй сторінці в Фейсбук координатор процесу суспільного діалогу в "ЕСТА Холдинг" Юлія Нікітіна, інформують «Українські новини».

"Годину тому мені дзвонив представник міністерства культури - повідомив, що міністр культури збирається часто бувати на Андріївському узвозі у зв'язку з театром на Подолі і попросив видати Мінкульту ключ від боллард, щоб міністру було зручніше туди їздити", - повідомила Юлія Нікітіна.

Нікітіна спробувала пояснити чиновникам, що це не вона обмежила Андріївський узвіз на в'їзд, а правила дорожнього руху, але представники міністра культури були впевнені в тому, що це питання можна вирішити, тому що це потрібно міністру.

"Ну зрозуміло. Але міністру ТРЕБА, невже ми з вами не можемо якось вирішити це питання?", - відповіли Юлії в міністерстві культури.

Як повідомляв «Ні корупції!», сьогодні ввечері відбудеться публічне обговорення «чорного» театру на Подолі.