Ніяких перевірок прописки у мешканців столичних квартир не буде – Кличко

Столична влада не буде ходити по квартирах і перевіряти прописку людей, які мешкають у них.

Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив під час прямого включення на телеканалі Newsone, коментуючи поширену в ЗМІ інформацію про перевірки кількості мешканців у квартирах, де не встановлені лічильники, повідомляє прес-служба КМДА.

«Це перекручена інформація. Ніхто не буде ходити по квартирах і перевіряти прописку.

Наше завдання – зробити так, щоб була справедливість. Є сьогодні чимало скарг, адже в багатьох квартирах, де немає лічильників, мешкає більше людей, ніж зареєстровано в оселі. А вони використовують і водопостачання, і теплопостачання, але платять за меншу кількість людей. Ми зараз розглядаємо різні механізми, щоб забезпечити справедливу оплату за комунальні послуги», – наголосив Віталій Кличко.

Як повідомляв «Ні корупції!», заступник голови КМДА Петро Пантелєєв повідомив, що київська мерія вирішила з весни 2017 року розпочати рейди з виявлення мешканців квартир і будинків без реєстрації.

«Ми будемо з поліцією проводити паспортний контроль у будинках і квартирах, щоб розуміти, скільки людей легально проживають у квартирах, а скільки не зареєстровані.

Такий контроль плануємо запустити навесні 2017 року», – сказав заступник Кличка.