Лютого таємно призначили керівником черкаської Нацполіції (ОНОВЛЕНО)

Валерія Лютого таки призначили керівником Національної поліції України у Черкаській області попри протести громадськості.

Про це повідомляє «ТСН» з посиланням на місцеве видання «Інфоміст».

Лютого особовому складу представив в. о. голови Нацполіції України Вадим Троян.

Сталося це у суботу, 24 грудня, під час заслуховування стану деяких кримінальних проваджень в області.

«Під час заслуховування було повідомлено особовому складу, що керівництво Нацполіції ухвалило рішення про призначення Лютого Валерія Васильовича керівником Головного управління Нацполіції в Черкаській області», - сказав речник поліції Дмитро Грищенко.

За його словами, у листопаді наказ про призначення Лютого призупинили через, те що «виникли питання щодо схвалення призначення громадськістю».

«Опісля були проведені консультації із громадськістю, після яких таки ухвалили рішення, що Лютий очолюватиме Головне управління Нацполіції у Черкаській області», – сказав речник поліції. Наразі на сайті поліції Черкаської області немає інформації про призначення Валерія Лютого.

Проте на всеукраїнському сайті поліції прізвище скандального поліцейського є у переліку керівників обласних управлінь.

Як повідомляє "Радіо Свобода", у Міністерстві внутрішніх справ вважають, що призначення Валерія Лютого керівником Національної поліції в Черкаській області є оптимальним кадровим рішенням.

«Керівництво Нацполіції стверджує, що це кадрове рішення є оптимальним. Керівництво Нацполіції переконане, що згодом можна буде зробити реальні висновки», – сказав речник МВС Артем Шевченко.

За його словами, наказ про призначення Лютого був підписаний ще попереднім керівником Нацполіції Хатією Деканоїдзе, але потім був призупинений.

Як повідомляв «Ні корупції!», у Черкасах мітингували проти призначення нового очільника поліції.  

Активісти заявляли, що Валерій Лютий, який раніше очолював ДАІ на Харківщині і був радником мера Харкова Геннадія Кернеса, є «людиною із системи». Вони наполягали, щоб новий голова поліції Черкащини пройшов прозорий конкурс під контролем громадськості.

Пізніше непредставленого нового очільника поліції Черкащини виштовхали з управління.