Конкурс на посаду голови Одеської ОДА виграв директор поліграфкомбінату “Україна”

Переможцем конкурсу на заміщення вакнтной посади голови Одеської облдержадміністрації став директор ДП "Поліграфічний комбінат "Україна" Максим Степанов, повідомляє «Дзеркало тижня».

Увечері у вівторок, 20 грудня, Національне агентство України з питань держслужби оприлюднило результати конкурсу, згідно з якими Степанов показав найвищий результат серед учасників конкурсу, набравши 14,4 бали. Друге місце посів міський голова Балти Сергій Мазур з 8,84 бала, його призначили резервним кандидатом.

Тепер президент України Петро Порошенко повинен підписати указ про призначення Степанова керівником області.

В ефірі телеканалу "1-ї міської" переможець конкурсу пообіцяв почати роботу з "відновлення керованості областю", а також провести конкурси на посади своїх заступників і начальників департаментів ОДА та голів райдержадміністрацій.

"Друге, зараз приймається бюджет. На жаль, це вже буде робота пост-фактум, необхідно буде проаналізувати все, що є в бюджеті. Тому що наскільки я знаю, той ресурс, який є, він не достатній для фінансування соціальних програм", – додав Степанов, назвавши розвиток туристичного потенціалу області, боротьбу зі злочинністю та розвиток економіки регіону в цілому пріоритетами своєї діяльності на посаді голови ОДА.

За інформацією «Новое время страны», Максим Степанов народився 18 серпня 1975 року у Сковородино в Амурській області Росії.

У 1990-1992 рр. працював санітаром у лікарні.

У 1998 році закінчив Донецький державний медичний університет ім. Максима Горького, а у 2004 році - Київський національний економічний університет за спеціальністю Міжнародна економіка.

Від 1998 по 1999 рік був виконавчим директором АТЗТ Енергосервіс АТ.

Від 1999 по 2001 рік обіймав посаду заступника генерального директора ДК Торговий дім Газ України НАК Нафтогаз України.

Від 2001 по 2003 рік був заступником генерального директора ЗАТ Промислово-фінансова компанія Віче.

У 2003-2004 роках працював у Державній податковій адміністрації України, був заступником її голови.

У 2004-2008 рр. - голова ради директорів ТОВ Республіканський правовий союз.

Від 2008 і до весни 2010 року Максим Степанов обіймав посаду першого заступника голови Одеської ОДА Миколи Сердюка. Був звільнений після приходу до влади Віктора Януковича.

У грудні 2011 року Степанов став директором Поліграфічного комбінату Україна, який займається виготовленням паспортів громадян України, водійських прав і поштових марок.

Своєю чергою «Радіо Свобода» повідомляє, що переможець конкурсу на посаду голови Одеської ОДА – бізнес-партнер олігарха Юрушева.

Згідно з Реєстром юридичних та фізичних осіб, Максим Степанов має частку у розмірі 61% у ТОВ «Республіканський правовий союз». Іншим засновником компанії є Леонід Юрушев, який має 30%. Третім засновником і директором фірми є Ігор Степанов, рідний брат переможця конкурсу на посаду голови Одеської ОДА. Статутний фонд ТОВ «Республіканський правовий союз» складає 4 мільйони гривень.

9 листопада президент України Петро Порошенко звільнив Міхеїла Саакашвілі з посади голови Одеської обласної державної адміністрації, а 30 листопада – оголосив конкурс на заміщення цієї посади.

Після звільнення Саакашвілі обов'язки голови ОДА тимчасово виконує його заступник Соломія Бобровська.

Читайте також На посаду Саакашвілі претендує 31 кандидат