До квітня столична влада проведе технічну експертизу театру на Подолі

Столична влада обіцяє провести незалежну технічну експертизу щодо можливих порушень містобудівного, пам’яткоохоронного законодавства, авторських прав при реконструкції будівлі Театру на Подолі до квітня 2017 року.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив керівник апарату Київськох міської державної адміністрації Володимир Бондаренко.

«… до кінця грудня місто буде формувати дорожню карту безпосередньо по Театру на Подолі.

До середини січня будемо утворювати робочу групу, яка має випрацювати механізм публічного обговорення з широкими колами громадськості, залучивши професіональні спільноти щодо наступного кола питань: містобудівне та пам’яткоохоронне законодавство; формальне та неформальне планування в місті; дискурс щодо нового будівництва в історичному середовищі: ризики, переваги; доля Андріївського узвозу; театральна культура в місті; способи участі громадськості в проектах міського розвитку (український та закордонний досвід); меценатство тощо (коло тем має бути уточнено робочою групою).

До квітня ми маємо провести незалежну технічну експертизу щодо можливих порушень містобудівного, пам’яткоохоронного законодавства, авторських прав при реконструкції будівлі Театру на Подолі, а також всіх необхідних експертиз, які будуть визначені Робочою групою.

До травня робочій групі необхідно буде сформувати рекомендації Архітектурно-містобудівній раді та головному архітекторові міста Києва щодо будівлі Театру на Подолі та пропозиції щодо переліку регуляторних актів для удосконалення механізмів регуляції взаємовідносин в місті Києві в галузі містобудівної діяльності, сформувати пул пропозицій щодо змін в законодавстві для гармонізації взаємовідносин між громадою, бізнесом та владою на національному рівні. Впевнений також, що до цього часу необхідно розпочати розробку окремих регуляторних актів для гармонізації взаємовідносин між громадою, бізнесом та адміністрацією на рівні міського менеджменту.

До травня ми маємо розпочати дискусію стосовно долі Андріївського узвозу для убезпечення майбутніх конфліктних ситуацій, розпочати розробку стратегічного документу щодо майбутнього розвитку вулиці Андріївський узвіз», - написав Бондаренко і додав:

«Впевнений – це хоч і не найкраща, але можливість започаткувати системний діалог у форматі «експерти-громада-влада». Друзі, долучайтесь! Київ – це наше рідне місто, ми всі живемо у ньому. Це - наша спільна справа».

Як повідомляв «Ні корупції!», головний архітектор Києва Олександр Свистунов повідомив, що будівництво нової будівлі Київського драматичного театру на Подолі не можна вважати завершеним, оскільки не були враховані зауваження містобудівної ради.