Рішення Ужгородської міськради про незаконну передачу приватникам наділу вартістю 2 мільйони хочуть скасувати

Місцевою прокуратурою до Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області заявлено два позови про скасування рішень Ужгородської міської ради та витребування земельних ділянок, які незаконно були передані у приватну власність з порушенням Земельного кодексу України.

Про це повідомив заступник керівника Ужгородської місцевої прокуратури Михайло Пантьо.

Підставою для оскарження рішень стало те, що вказані земельні ділянки, вартість яких становить майже 2 млн. грн., органом місцевого самоврядування було надано у власність всупереч вимогам Земельного кодексу України та Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», адже відведені вони із земель багатоквартирної забудови під землі індивідуальної житлової забудови.

«Опрацювання інформації про порушення законодавства України, при відведені земельних ділянок комунальної власності Ужгородською місцевою прокуратурою здійснювалось у ході вивченняінформації, наведеної у інтернет-виданні «ПРОЗАК» під заголовком «Як ужгородська влада дерибанила землю в центрі міста, залучивши АТОшників» та програми «ГРОШІ» на каналі «1+1». Тому прокуратура дякує журналістам за співпрацю», - повідомили в прокуратурі.

Як повідомляв «Ні корупції!» , на Одещині прокуратура взялась до роботи після того, як корупцію знайшли активісти.