Прокуратура взялась до роботи після того, як корупцію знайшли активісти

Постійна співпраця органів прокуратури та об’єднань громадян продовжує приносити вагомі результати. За підсумком вивчення інформацій Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» прокуратурою вжито заходи до протидії корупції.

Про це йдеться на сайті ГПУ.

Так, прокуратурою Одеської області за наслідком спільної роботи з активістами розпочато слідство:

- за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами управління капітального будівництва Одеської міської ради під час ухвалення рішення щодо результатів тендерних торгів з ремонту школи, які пройшли з порушенням чинного законодавства на суму понад 38 млн грн, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України (санкція якої передбачає від 7 до 12 років позбавлення волі);

- за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами управління дорожнього господарства Одеської міської ради під час укладання договору від 17.05.2016 на капітальний ремонт тротуару по вул. Карла Лібкнехта на суму понад 3 млн грн, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України (санкція якої передбачає від 7 до 12 років позбавлення волі);

- за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами Одеської міської ради, які ініціювали прийняття міськрадою рішення, що має корупційні ознаки: погодження та отримання комунальним підприємством кредиту в розмірі 100 млн грн під заставу нерухомого майна комунального підприємства.

Крім цього, установлено, що депутат Білгород-Дністровської міської ради – голова громадської організації на пленарному засіданні чергової сесії міської ради не повідомив раду про наявність у нього реального конфлікту інтересів та проголосував за прийняття рішення ради, яке прийнято в інтересах громадської організації, про виділення коштів, призначених на забезпечення функціонування очолюваної ним організації в сумі 500 тис грн.

Працівниками УЗЕ в Одеській області 08.12.2016 складено протокол стосовно депутата про вчинення адміністративних правопорушень, пов'язаних з корупцією, передбачених ч.ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП.

Як повідомляв «Ні корупції!" , після публікації на нашому сайті та відповідного звернення до НАБУ АМПУ все ж таки була змушена оголосити тендер.