На Хмельниччині посадовець ДМС наживався на прискоренні видачі паспортів

Правоохоронними органами Хмельниччини викрито посадовця, головного спеціаліста одного з відділів Управління Державної міграційної служби України в області, на одержанні неправомірної вигоди при оформленні закордонних паспортів.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Встановлено, що цей посадовець за пришвидшення в оформленні паспортів громадянина України для виїзду за кордон, незважаючи на сплату ними обов’язкових платежів, вимагав винагороду ще й для себе.

При цьому, використовуючи методи конспірації, державний службовець постійно переносив зустрічі із заявником, а саму винагороду хотів отримати виключно через третіх осіб.

«19 грудня 2016 року, під час зустрічі із заявником у громадському місці він одержав неправомірну вигоду в розмірі 1350 гривень.

Після одержання обумовленої суми хабара посадовця затримано в порядку ст. 208 КПК України», - повідомили в прокуратурі.

За вказаним фактом Хмельницькою місцевою прокуратурою до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Досудове розслідування здійснюється слідчим відділом Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції в області.

«Наразі проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів. Також, вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання затриманому запобіжного заходу», - додали в прокуратурі.

Як повідомляв «Ні корупції!», Начальника ДМС у Львівській області і його заступника посадили на 5 років за хабарі.