Горган взяв у радники умільця, який все життя працював податківцем, і чия родина має 12 об’єктів нерухомості

Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган призначив своїм позаштатним радником Олега Письменного.

Текст відповідного розпорядження № 453-к від 13 грудня 2016 року розміщено на сайті Київської обласної державної адміністрації.

Як повідомляв «Ні корупції!», на початку цього року ми звернулися до Броварської ОДПІ з проханням надати копію декларації про майно і доходи за 2015 рік, а також офіційну біографічну довідку тодішнього керівника районної податкової Олега Письменного, одначе там відповіли, що відомості в декларації та автобіографії є конфіденційною інформацією.

З відкритих джерел ми встановили, що Олег Письмений до роботи в Броварській ОДПІ встиг попрацювати у податкових на столичній Оболоні і у Вишгороді. Тобто, спочатку він навчався на податківця, а потім весь час працював податківцем.

При цьому, декларація про майно і доходи за 2015 рік Письменного вщент розбиває теорію про малий заробіток податківців і наочно демонструє, що навіть родина податківця, який отримує досить скромну зарплату, може мати 7 земельних наділів, 5 об'єктів нерухомості, а також 11 транспортних засобів, не рахуючи житла.

При цьому, люстрацію Письменний успішно пройшов, про що отримав відповідну довідку.

Читайте також Горган зробив своїм радником помічника свого нардепа-«куратора»

Районна податкова: парк Юрського періоду