За порушення прав 19 головних лікарів екс-мер Запоріжжя відбувся забороною займати «ласі» крісла на 2 роки

Став чинним вирок Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя стосовно екс-мера Запоріжжя Олександра Сіна за ч.1 ст.172 КК України (грубе порушення законодавства про працю).

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області.

Державне обвинувачення довело у суді провину колишнього очільника Запоріжжя у порушенні конституційних прав на працю 19 головних лікарів комунальних закладів охорони здоров’я обласного центру, із якими відповідно до одноособового рішення екс-голови було продовжено строк дії контрактів лише на 3 місяці, а не на законодавчо встановлені 3-5 років.

«Згідно вироку суду О. Сіну протягом найближчих двох років заборонено займати посади в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Засуджений та його захисник вирок суду першої інстанції в апеляційному порядку не оскаржували», - повідомили в прокуратурі.

Як повідомляв «Ні корупції!", 25 лютого 2015 року міському голові м. Запоріжжя було повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172 КК України (грубе порушення законодавства про працю). Слідчі прокуратури вручили меру Запоріжжя Олександру Сіну повідомлення про підозру, зупинивши його автомобіль на трасі Запоріжжя-Дніпропетровськ.

Раніше прокуратура Запорізької області заявила про те, що не може вручити міському голові Запоріжжя відповідний документ, оскільки мер уникає зустрічі з представниками прокуратури, і кілька тижнів перебував поза містом. Своєю чергою, Сін заявляв, що він був в зоні АТО.