На крісло директора нацпарку претендує проФФесор №2

Після масиву публікацій про те, як проходив конкурс на посаду директора національного парку «Тузловські лимани» в Міністерстві екології та природних ресурсів, його переможець  Віталій Чакір відмовився від намірів очолити нацпарк. Це, за законом, означає перемогу іншого кандидата Олега Куракова. Про це на своїй сторінці повідомив одеський активіст Владислав Балінський, який був присутній на гучному конкурсі.

Зокрема, Балінский опублікував відео з відповідями й Олега Куракова, назвавши його яскравим представником «команди проФФесоров» і зазначивши, що Кураков набрав лише 22 бали із 135 можливих.

Раніше «Ні Корупції!» ретельно досліджував біографії обох кандидатів, які боролися за посаду директора великого нацпарку в Одеській області. Так, Олег Кураков досі очолює організацію Партії регіонів у Роздільнянському районі, був у цьому ж районі головою РДА в часи Януковича, після працював заступником нині нардепа-опоблоківця Миколи Скорика, який наприкінці 2013 – на початку 2014 року головував у Одеській ОДА.