Екологу-хабарнику з Кіровоградщини «світить» до 10 років з конфіскацією

Слідчим відділом прокуратури Кіровоградської області завершено досудове розслідування щодо отримання неправомірної вигоди працівником Державної екологічної інспекції в Кіровоградській області у розмірі 8 тис грн.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

Розслідуванням встановлено, що державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища вимагав кошти з керівника приватного підприємства в сумі 8 тис грн за вирішення питання щодо не притягнення його до відповідальності та не нарахування збитків у сумі близько 100 тис грн за вирубку лісу.

Обвинувальний акт скеровано до суду за ч.3 ст.368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

На даний час особу звільнено із займаної посади.

«Інспектора затримано слідчими прокуратури разом із СБУ 1 вересня 2016 року під час передачі частини неправомірної вигоди», - повідомили в прокуратурі і додали, що санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Як повідомляв «Ні корупції!», у червні погорів на хабарі у 25 тисяч гривень еколог із Київщини.

Правоохоронці затримали старшого інспектора на робочому місці під час «обміну» квитанції про здійснення грошового переказу на підписаний акт щодо усунення недоліків.