Дорогу в Макарові ремонтуватиме фірма голови Бородянської райради

Макарівська селищна рада Київської області підписала договір із ТОВ «Агрошляхбудсервіс» на комплекс робіт з капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Житня у селищі Макарів.

Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Сума договору склала 747 891,20 гривень.

Керівником ТОВ «Агрошляхбудсервіс» є Роман Георгійович Єрко, син Георгія Миколайовича Єрка, який є головою Бородянської районної ради Київської області.

Бухгалтер у Фірмі - дружина голови Бородянської райради.

До слова, донька Герогія Єрка Галина Єрко, яка раніше також працювала юрисконсультом у ТОВ «Агрошляхбудсервіс», нині - депутатка Київської обласної ради від Бородянського району.

Крім того, на сьогодні Галина Георгіївна є помічником народного депутата Ярослава Москаленка на громадських засадах, а на виборах-2012 року була його довіреною особою, повідомляє «Чесно».

За часів Януковича «Агрошляхбудсервіс» вигравав мільйонні тендери від департаменту капбудівництва КОДА на ремонт дороги в Бучі. Георгій Єрко тоді очолював Бородянську РДА, а бізнесом так само керував його син. На той час Єрко-старший був депутатом облради та входив до лав «Партії регіонів».

Як повідомляв "Ні корупції!", нинішнього голову Київської ОДА Олександра Горгана називають "людиною" нардепа Ярослава Москаленка.

Читайте також Горган зробив своїм радником помічника свого нардепа-«куратора»