Судових слухань про поновлення сина судді на роботі в поліції більше не буде

Суддя окружного адміністративного суду Іван Ясиновський перевів розгляд справи про поновлення на роботі в поліції сина голови Октябрського райсуду Полтави у письмове провадження. Таке рішення було ухвалене за клопотанням сторін, - повідомляє сайт Полтава 365

Сергій Струков ліворуч

Чергове засідання за позовом Сергія Струкова до Головного управління Національної поліції в Полтавській області та Атестаційної комісії №5 про поновлення на роботі та стягнення заробітку за час вимушеного прогулу мало відбутися 14 грудня.  Однак, як повідомила помічник судді Ясиновського, більше судових засідань не буде. Суд задовольнив клопотання сторін проводити розгляд справи в порядку письмового провадження. Точна дата, коли буде винесено рішення, помічнику невідома.

Письмове провадження передбачає розгляд справи суддею за відсутності сторін, лише за наявними у справі матеріалами. Таким чином, судові засідання взагалі не проводитимуться.

Як повідомлялося раніше, 30 листопада 2016 року Полтавський окружний адміністративний суд розпочав розгляд справи за позовом Струкова Сергія Олександровича до Головного управління Національної поліції в Полтавській області та Атестаційної комісії №5. Позивач вимагав поновити його на роботі в поліції та стягнути заробітну плату за вимушений прогул.

Адвокат позивача Віктор Якименко зазначив, що Сергій Струков має позитивну характеристику з місця роботи, отримав високі бали на тестуванні, а також був рекомендований на підвищення своїми безпосередніми керівниками (за підписом О.В.Шияна). Однак причиною провалу стало непроходження співбесіди в Атестаційній комісії, яку Струков вважає упередженою.

Вони (атестаційна комісія – авт.) ставилися до мене упереджено. Коли я починав відповідати, наприклад, на питання "Якими нормативно-правовими актами ви користуєтесь у своїй службовій діяльності?", мені відповідь не була зарахована, тому що я не назвав першою Конституцію України. Я першим назвав Закон України "Про Національну поліцію". І таким же упередженим було ставлення до всіх інших моїх відповідей, - розповів судді Ясиновському Сергій Струков.

Закиди адвоката позивача щодо порушення процедури проходження атестації  юрисконсульт Головного управління Національної поліції заперечував. Представник  поліції зокрема заявив, що однією з підстав невідповідності Струкова займаній посаді була його  недостатня професійна фізична підготовка.

 

Як повідомляв "Ні корупції!", батько Сергія Струкова Олександр Струков є головою Октябрського суду м.Полтави.