Голова Апеляційного суду Волині задекларував понад 2 гектари землі та батьківський будинок

Петро Філюк у робочому кабінеті. Фото з архіву Четвертої влади.

Петро Філюк, голова Апеляційного суду Волинської області, в е-декларації вказав шість земельних ділянок загальною площею понад 2 гектари та житловий будинок площею 252 квадратних метри, який зареєстрував на свого батька, - повідомляє Четверта влада.

П’ять земельних ділянок голови суду знаходяться у селі Тарасове поблизу Луцька. А одна ділянка, площею 800 квадратних метрів, знаходиться у смт. Шацьк. 

Житловий будинок пана Філюка зареєстрований на батька Філюка Тодося Павловича.

Сукупний дохід голови суду минулого року становив 293 142 гривень. Сюди увійшла зарплата – 287 023 гривень та дохід від проведення навчальних занять – 6 119 гривень.

Дружина пана Філюка Олена минулоріч заробила 16 800 гривень від підприємницької діяльності. Також вона володіє квартирою у Луцьку площею 68 квадратних метрів.

Частину земельних ділянок, які знаходяться у селі Тарасове, голова суду отримав у Боголюбській сільській раді.

Маєток Петра Філюка займає 58 соток у «царському» селі біля Луцька

У 2006 році сільська рада виділила йому 1,5 га землі для ведення сільського господарства. Згодом для частини цієї землі змінили цільове призначення – для житлової забудови. Іншу частину землі пан Філюк купляв – у декларації він вказав вартість  двох ділянок на момент купівлі. Ділянка площею 2500 кв.м. у 2007 році коштувала 43 500 гривень, а інша ділянка площею 1494 кв.м. у тому ж році коштувала 8 441 гривню.  

Також пан Філюк розповідав журналістам, що не має власного авто, а користується службовим. На початку цього року голова суду на службовому авто порушив правила дорожнього руху, які зафіксували патрульні поліцейські. Однак пан Філюк оскаржив у суді постанову інспектора – суд визнав дії патрульного протиправними та скасував постанову. 

Четверта влада