Суд дав дозвіл на затримання Януковича

Печерський районний суд Києва 14 грудня 2016 року надав дозвіл на затримання  колишнього президента України Віктора Януковича. Про це на своїй сторінці  у соцмережі Facebook написав Генеральний прокурор України Юрій Луценко.  Судове засідання пройшло у закритому режимі. 

"14 грудня 2016 року Печерський райсуд м. Києва, розглянувши у закритому судовому засіданні клопотання прокурора Головної військової прокуратури Р.Кравченка про надання дозволу на затримання підозрюваного Януковича В.Ф. з метою його приводу для участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, встановив клопотання задовольнити та надати дозвіл на затримання ПІДОЗРЮВАНОГО Януковича В.Ф.", - написав Генеральний прокурор. 

Напередодні Голова департаменту спецрозслідування Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк розповів, за яких умов екс-президента Віктора Януковича можуть допитати особисто, а не в режимі відео конференції. Про це він заявив в ефірі телеканалу "112 Україна". "Якщо він з'явиться до слідства або буде виданий як екстрадований в Україну, то, звичайно, допит буде відбуватися особисто. Матеріали від адвоката Януковича щодо того, що нібито до смертей на Майдані були причетні і лідери Евромайдана, слідству ще не надходили. Сподіваюся, що надійдуть", - зазначив Горбатюк.