Переяслав-Хмельницька міська рада за 70 тисяч голосуватиме поіменно

Виконком Переяслав-Хмельницької міської ради Київської області підписав договір з ТОВ «Софт-Лінк Україна» на поставку до кінця року системи для поіменного електронного голосування «Рада Голос».

Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Міському бюджету система обійдеться у 70 тисяч гривень.

У комплект поіменної системи голосування для міських депутатів входять: бездротові електронні пульти для голосування 36 шт. (по кількості депутатів, плюс резервний), приймач сигналів (Частотний USB радіоресивер) - 1 шт та кейс для зберігання пультів - 1 шт.

Додамо, що Переяслав-Хмельницька районна рада вже перейшла на таку систему. Її купили також у ТОВ «Софт Лінк Україна» за 86 650,00 гривень.

Раніше Березанська міська рада придбала систему поіменного електронного голосування «Рада Голос» також у ТОВ «Софт Лінк Україна», але виклавши за неї 90 400,00 гривень.

І також Іванківська районна рада Київщини купила  аналогічну систему голосування у ТОВ «Софт-Лінк Україна» за 128 350, 00 грн.

На основі закупівлі такої ж системи Бородянською селищною радою Київщини за 94 500,00 гривень у ТОВ «Софт-Лінк Україна» гривень «Антикорупційний монітор» зробив розрахунок формалізованих ознак якості переможця.

Як працює і виглядає система електронного голосування «Рада Голос» на прикладі м.Бровари, що на Київщині, можна почитати ТУТ.