“Новопризначені керівники Укрзалізниці зіткнулися з реальними погрозами фізичної сили”

"З усією відповідальністю і тривогою заявляю: зараз відбувається нечуване ганебне торпедування всіх наших останніх кроків, особливо у кадровій сфері. Новопризначені керівники зіткнулись з реальними погрозами фізичної сили. Ці погрози йдуть від конкретних осіб, очевидно, афільованих з чиновниками з високих владних кабінетів. Наша спроба навести лад у сфері розподілу порожніх вагонів зіткнулась з жорсткою протидією старої системи", - заявив голова Укрзалізниці Войцех Балчун на своїй сторінці у Фейсбуці.  

Він також додав, що "у хід пішли погрози, хакерські атаки на наші сервери і системи, у ці хвилини заблокована робота офіційного сайту Укрзалізниці. Все це є свідченням того, що система не збирається здаватись і не гребуватиме жодними засобами, щоб зберегти існуючий стан речей. Інформую про цю безпрецедентну ситуацію суспільство і керівника українського уряду, чия безумовна підтримка дала нам можливість розпочати реальні реформи у компанії!"
P.S. Щойно в аеропорту Балчун скасував відрядження до Відня і зустріч з керівництвом австрійської залізниці через ситуацію в УЗ.