У КМДА перевірять, чи бив чиновник з «Київтранспарксервісу» свого підлеглого

Ситуація із побиттям співробітника КП «Київтранспарксервіс» Євгена Сагуйченка заступником керівника цього підприємства Святославом Мельником потребує додаткової перевірки, і якщо факт буде підтверджено – винного чекає відповідне покарання.

Про це заявив в.о. голови КМДА Геннадій Пліс, повідомляє прес-служба КМДА.

«Ми підготували відповідне доручення про спеціальну перевірку наведених фактів. Матеріали цієї перевірки мають бути направлені до правоохоронних органів. У випадку, якщо факт побиття підтвердиться, чиновника найімовірніше чекає звільнення», – підкреслив Геннадій Пліс.

За його словами, фахівці розпочнуть перевірку дій заступника керівника «Київтранспарксервісу» Святослава Мельника. Про її результати інформуватимуть міського голову.

«Так, якщо буде підтвердження агресивної поведінки – посадовця можуть звільнити, але рішення про це прийматиме мер, і воно буде спиратися на дані спецперевірки», – наголосив Геннадій Пліс.

Раніше голова фракції «Радикальна партія» Олег Ляшко вимагав провести розслідування побиття чиновником КМДА радикала та героя Майдану Євгена Сагуйченка.

«На нашого однопартійця, Героя Майдану Євгена Сагуйченка вчинено напад, в результаті чого він перебуває в лікарні в тяжкому стані. Вимагаю від правоохоронців розслідувати цей злочин», - заявив Ляшко.

Ініціативна група постраждалих на Майдані на своїй сторінці у Фейсбук також повідомила, що посадовець КМДА образив та жорстоко побив свого підлеглого майданівця Євгена Сагуйченка.

«12 грудня, в.о. директора Київського комунального підприємства «Київтранспарксервіс» Мельник Святослав образив та побив Євгена у своєму кабінеті, коли наш побратим, працівник цього підприємства, прийшов із лікарняним та заявою на надання матдопомоги. Побиттю передували словесні образи з вуст Мельника, поміж яких було: «Чого вас на Майдані не добили!» - йдеться у заяві спільноти.

Як повідомляв «Ні корупції!», нині спеціальна комісія Київміськдержадміністрації перевіряє діяльність директора комунального підприємства «Київтранспарксервіс» Артема Шамрая через доповідну записку начальника управління з питань запобігання та виявлення корупції С.Й.Красюка від 21 листопада. Самого Шамрая на час перевірки відсторонено від роботи.