Майор поліції «впіймалась», коли міняла техпаспорт на 300 доларів

Начальник слідчого підрозділу вимагала гроші від місцевого мешканця за закриття відносно нього кримінального провадження. Чоловік про факт вимагання повідомив внутрішню безпеку обласної поліції. Оперативники УВБ, співпрацюючи з поліцією Харківської області, хабарницю затримали.

Про це повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України.

За повідомлення Нацполіції, раніше поліція Харкова вилучила у одного з жителів міста автомобіль «Шкода Октавія», запідозривши підробку документів на авто. За цим фактом Індустріальний відділ харківської поліції розпочав кримінальне провадження.

Через деякий час машину власникові повернули, а ось документи на її реєстрацію – ні. Коли чоловік навідався до поліції, начальник слідчого відділення, 30-річна майор поліції, напряму заявила: за 300 доларів США вона поверне власнику техпаспорт на автомобіль та закриє кримінальне провадження. Харківчанин про пропозицію слідчої повідомив до УВБ регіональної поліції.

За кілька днів на одному з проспектів міста відбулася обумовлена зустріч.

Під час зустрічі зловмисниця отримала 300 доларів, які вимагала. В цей же час вона була затримана працівниками внутрішньої безпеки, Головного управління поліції Харкова та обласної прокуратури.

За даним фактом прокуратура розпочала кримінальне провадження. Жінку затримано в порядку ст.208 КПК України. У разі доведення вини поліцейського у суді, їй загрожує позбавлення волі на строк до 10 років.

Як повідомляв «Ні корупції!», у травні слідчі прокуратури Черкаської області спільно з працівниками управління внутрішньої безпеки в Черкаській області Департаменту внутрішньої безпеки України та управління СБУ в Черкаській області затримали працівника Уманського відділу поліції під час отримання хабара. Інспектор відділу поліції вимагав та отримав від громадянки 4 000 гривень за вирішення питання про повернення автомобіля, вилученого в ході розслідування кримінального провадження.