З чотирьох фігурантів корупційної справи у Департаменті екології ОДА винним визнали лише посередника

Гучна корупційна справа в Департаменті екології та природних ресурсів закінчилась штрафом для посередника, щодо інших фігурантів справа навіть не дійшла до суду, повідомляє «Полтавщина».

Навесні 2016 року прес-служба СБУ повідомила, що затримано посередника у корупційній схемі в Департаменті екології ОДА.

Спочатку, за версією слідства, у справі було чотири фігуранти: троє неназваних співробітників Департаменту та один колишній співробітник — Валерій Карчава.

За отримання дозволів на спеціальне водокористування підприємства мали платити гроші Карчаві. Він, в свою чергу, гроші віддавав 49-річній чиновниці Департаменту, яка передавала їх вищому керівництву. Після цього підприємець отримував необхідний дозвіл.

31 березня в приміщені Департаменту співробітники СБУ та поліції затримали Валерія Карчаву. 17 червня Октябрський райсуд визнав Валерія Карчаву винним за ст. 369 (зловживання впливом). Враховуючи, що

Валерій Карчава та прокурор уклали угоду про визнання винуватості, суд призначив йому штраф 25,5 тис. грн.

Самих працівників Департаменту навіть не відлучали від займаних ними посад на період розслідування. Як вважав тоді Ігор Піддубний (голова департаменту), для цього немає жодних підстав, адже по ним немає рішення суду.

"Тепер підлеглі Ігоря Анатолійовича можуть спати спокійно — суду й не буде. «Полтавщина» направила запит до прокуратури, щоб дізнатися, яка доля фігурантів по даному провадженню. З відповіді ми дізнались, що до суду потрапила лише справа посередника", - повідомляє видання.

Як повідомляв «Ні корупції!», раніше слідство закрило справу щодо екс-начальника полтавського Держгеокадастру, якого у вересні минулого року затримали за отримання мільйонного хабара.

Читайте також Голові РДА на Полтавщині призначили штраф у 45 разів менший, ніж розмір хабара