Проти запорізького губернатора Бриля у ГПУ ініціювали кримінальне розслідування

У Генеральній прокуратурі ініціювали відкриття кримінального провадження за частиною 2 ст. 28 та частини 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу, яка стосується діяльності голови Запорізької обласної державної адміністрації Костянтина Бриля.

Про це «Українським Новинам» повідомило джерело в Генеральній прокуратурі.

За його словами, відповідний рапорт, на виконання вимог кримінального процесуального кодексу,  сьогодні надійшов у відомство для реєстрації в Єдиному реєстрі досудових розслідувань від заступника начальника департаменту Генеральної прокуратури Владислава Куценка, що в свою чергу дає старт досудовому розслідуванню.

В діях Бриля прокурор вбачає реалізацію незаконної схеми заволодіння тисячами гектарів землі державної і колективної власності і повідомляє, що йому в руки потрапили документи, які доводять незаперечність причетність губернатора до реалізації цієї схеми.

У чому конкретно полягають порушення, виявлені прокурором, джерело поки не повідомило.

"Рапорт досить цікавий, містить багато аналітики і підкріплений великою кількістю документів. Є всі юридичні підстави для того, щоб починати розслідування", - сказав він.

Зазначимо, що кількома днями раніше народний депутат Сергій Соболєв звинуватив запорізького губернатора Бриля у крадіжці 30 тис. га землі. Після чого його намагалися переконати не чіпати» запорізького губернатора Бриля.

Коротку історію Костянтина Бриля для тих, хто чує про нього вперше, можна подивитись ТУТ .

Як повідомляв «Ні корупції!», Костянтин Бриль – голова Запорізької обласної державної адміністрації – єдиний з-поміж усіх очільників областей, хто не оприлюднив своєї електронної декларації. Що і чому приховує чиновник, вирішили дослідити журналісти програми «Схеми».

Читайте також Статки сім’ї Брилів

Завод «регіонала» подарував запорізькому губернатору Lexus за 3 мільйони