На окрузі Дубневича фірма, близька до Дубневича, стелить дорогу по снігу з болотом

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Робота – не вовк, в ліс не втече. А ось бюджетні кошти – вовк ще той. Вони, як тільки-но проб’ють новорічні куранти, мають властивість перетворюватись в гарбуз. Ну або дулю. І тому їх треба швидко-швидко освоювати. Принаймні,саме так у нас прийнято вважати.

А тому не має значення ні дощ, ні сніг. Головне – встигнути.

Селище Дубляни (Дублянська об’єднана територіальна громада - ОТГ), Самбірський район, Львівщина. 7 грудня. Надворі сніг, на дорогах ожеледиця, на стовпчику термометра – мінус. Але це не біда! Приїхав КАМАЗ, висипав шутрову суміш, пришкандибав старенький грейдер і взявся це розгрібати по дорозі. Прямо по снігу.

«Я подумала, що мені це привиділося! Протерла очі, ще раз глянула. Ні, дійсно правда: машини, грейдер», - під час телефонної розмови подруга ледь стримувала обурення.

d8

d7

З запитанням прокоментувати, що це коїться, звернулась у селищну раду. Селищний голова Роман Когут пояснив: дорога, хоч і проходить територією громади, перебуває на балансі Служби автомобільних доріг, і за все відповідальна там саме ця служба. По підряду роботи виконує фірма «Дако-плюс», - зазначив війт.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У телефонному режимі намагалась  отримати зрозуміле пояснення в Службі автомобільних доріг. Представник служби відповів, що не може нічого ні підтвердити, ні спростувати, але запевнив, що поцікавиться процесом, і  т.п. Однак, зрештою, якщо йдеться лише про «основу» (тобто, оцей щебінь) – технологія не забороняє. Головне, що не асфальт.

8 грудня. На стовпчику термометра трішки за 0. Але вітер холодний, морозний, на дорогах місцями сніг, місцями болото. На вчорашню суміш із щебеню та снігу стелять асфальт.

«Яку фірму представляєте, хто виконує роботи?» - запитую у працівників. Відповідь очікувана: «Ми нічого не знаємо, асфальт можна класти до мінус 5». Єдине, що розповіли хлопці, що найближчими днями мають повністю зробити і здати об’єкт. Мова, з їх слів, про 8 тисяч квадратних метрів  дороги.

Біля дороги стоять мешканці. Кажуть, що з таким прокладанням асфальт протримається рік. «Але якщо зараз не покладуть, то гроші пропадуть…» - бідкаються люди. - «І будь мудрий, як то краще»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Як вдалось з’ясувати з Вісника державних закупівель, у смт. Дубляни цьогоріч роботи на двох напрямках проводить одна фірма – ПП «Дако-плюс», яка ще влітку (!) цього року перемогла у  тендері. Йдеться про дороги  С141447 Гординя (Калинів-Дубляни-Волоща) км 0+000 – км 3+600 (8 млн 200 тис.грн) та С141408 Дубляни-Велика Озимина км 0+000 – км 2+600 (1 млн.890 тис.грн).

До речі, як свідчить база Ю-Контрол, цьогоріч ДАКО-плюс навигравало тендерів у Служби автодоріг на 335 млн. 954 тис. грн.. Мабуть, роботи роблять у грудні саме тому, що не встигається все освоїти-виконати? Може, досвіду належного нема, адже раніше аж отаких підрядів тут не спостерігалось? Так, у минулому році вони виграли тендерів лише на 19 млн. 746 тис. грн., а в 2014 р.- взагалі  0 грн.

d6

d5 d6

В чому ж секрет успіху – запитаєте? Нанотехнології?

Очолює «Дако-плюс» і кінцевим бенефеціаром значиться Степан Балай. Ніби нічого особливого, але дивимось далі.

d4

У 2012 р. власником був Назарій Панчишин, у 2011 р. – Тарас Борис,  у 2010 р. – Вадим Бабич.

Як дослідили нещодавно журналісти «Наших грошей», Тарас Борис на президентських виборах 2014 р. був довіреною особою кандидата Петра Порошенка на окрузі №120 (Городоцький, Мостиський і Самбiрський райони). Тоді він працював у «Фонді братів Дубневичів».

На парламентських виборах того ж року він був уповноваженим від «Блоку Петра Порошенка» на окрузі №118. Саме від цих двох округів обралися у нардепи Ярослав і Богдан Дубневичі.

Панчишин володів близьким до Дубневичів ТОВ «Львівбудмакс», яке фігурувало у схемі з продажем томографа діагностичному центру, де головним лікарем був їхній родич Михайло Гичка. 

Із Єдиного держреєстру судових рішень також відомо про співпрацю “ДАКО Плюс” і “Корпорації КРТ” Дубневичів. Зокрема, у грудні 2014 року слідчий просив суд дозволу на вилучення оригіналів усіх договорів купівлі-продажу із додатками, укладених у 2013 році між ПП “ДАКО плюс” і ТОВ “Корпорація КРТ” з приводу передачі у власність силового трансформатора.

Згідно з Вісником держзакупівель, “ДАКО плюс” за всю свою історію перемагало в торгах лише чотири рази, включно з даним тендером. Вперше, у 2012 році – на ремкомплекти для “Львівської залізниці”, ще два рази – у 2015 році на ремонт доріг від Служби автомобільних доріг у Львівській області.

Отож, у сухому підсумку: на окрузі нардепа Дубневича фірма, близька до нардепа, кладе дорогу в сніг з болотом – і нема на те ради?

Марія Кульчицька, для «Ні корупції!»

Читайте також:  БрАтИ по бюджету

Смотрящие БПП заменили смотрящих Януковича. Кейс Дубневичей

Мародери на марші: мільйони для варягів