Горган зробив своїм радником помічника свого нардепа-«куратора»

Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган призначив Сергія Олещенка своїм позаштатним радником.

Текст відповідного розпорядження № 437-к від 6 грудня 2016 року з’явився на сайті Київської облдержадміністрації.

Згідно з даними сайту «Посіпаки», Сергій Михайлович Олещенко був помічником народного депутата Ярослава Миколайовича Москаленка 7 і 8 скликань.

На сайті ВР також зазначається, що Сергій Олещенко є помічником-консультантом Москаленка.

Водночас після призначення Олександра Горгана губернатором Київщини «Українська правда» повідомляла, що Горган «є людиною» депутата від групи «Воля Народу» Ярослава Москаленка. Вишгородський район, де Горган займав посаду голови РДА, - це округ Москаленка. Також, за словами джерела УП, Москаленко був бенефіціаром схем на «Укргазвидобування» за часів попереднього менеджменту компанії.

Те, що Горган близький до нардепа Москаленка, підтверджував і Костянтин Бондарєв, якого Київська обласна рада рекомендувала на посаду очільника Київської області.

Як повідомляв «Ні корупції!», конкурс на посаду голови Київської обласної державної адміністрації виграв чинний голова Вишгородської районної державної адміністрації Олександр Горган.

«Це той самий Лялька, який входив до керівництва Українського національного комітету молодіжних організацій (УНКМО), починаючи із 1999 року. Ця структура спершу була дотична до спікера парламенту Олександра Мороза та екс-голови президентської адміністрації Віктора Медведчука і брала участь у розподілі державних коштів між молодіжними і дитячими організаціями", – повідомляло «Еспресо».