Одеський чиновник Дзюба майже всі задекларовані гроші витратив на повернення боргів

Голова управління Держпраці в Одеській області Андрій Дзюба, згідно з електронною декларацією, в минулому році  витратив на погашення кредитів майже стільки ж, скільки й заробив.

За що жила родина посадовця весь рік, незрозуміло, адже ніякої готівки чи заощаджень у банках Дзюба не задекларував. Більше того, залишається без відповіді питання, як він утримував весь рік квартиру площею понад 150 квадратних метрів, житловий будинок на майже 250 квадратів і елітний позашляховик.

Так, заробітна плата чиновника за рік склала приблизно 109 тисяч гривень, тобто, десь 9 тисяч гривень на місяць.

Ще 90 тисяч він отримав як відшкодування збитків за рішенням суду. Крім того, 300 тисяч гривень отримала дружина за відчуження майна.

При цьому, витрати Дзюби, на утриманні якого двоє дітей, а дружина, згідно з офіційною декларацією, не працює, чималі: Дзюба віддав майже 150 тисяч гривень за кредит 2012 року, понад 120 тисяч процентів по кредиту, 25 тисяч за страхування, Ірина Дзюба сплатила 84 тисячі кредиту 2008 року. Тобто, жила родина посадовця з чотирьох осіб на 9 тисяч гривень у місяць.

При цьому Дзюба задекларував чималий список нерухомості й коштовну автівку, хоча  незрозуміло, як він утримував весь рік це майно, адже тільки тарифи за комунальні послуги для сотень квадратних метрів житла «з’їдають» тисячі гривень. Багато грошей треба й на пальне для елітного позашляховика – у чиновника «Ауді» 2011 року випуску, яку Дзюба купив у 2012 році за майже 60 тисяч доларів США. Зараз на ринку подібна автівка коштує більше 30 тисяч доларів.

Зокрема, Дзюба вказав у декларації, що в Києві в нього квартира з 2004 року на 154,7 квадратних метрів, у 2012 році родина придбала в Київській області житловий будинок на 243,7 квадратів за майже 96 тисяч доларів США, також у дружини чиновника є квартира в Києві площею 33,88 квадратних метрів. За родиною також чотири великі земельні ділянки в Київській області.

Де мешкає Андрій Дзюба в Одесі, незрозуміло.