Е-декларації: Де збрехав начальник одного з підрозділів поліції Одеської області Суржик

Порівняння електронної декларації за 2015 рік і декларації про доходи за 2014 рік начальника Ізмаїльського ВП ГУНП в Одеській області Олександра Суржика виявляє ряд неточностей.

Десь правоохоронець таки заплутався.

Так, в е-декларації Суржика вказано, що в нього з 2001 року є квартира в Одесі на 60 квадратних метрів. Правоохоронець навіть оцінив її сьогоднішню вартість у 780 тисяч гривень.

Але в декларації про доходи за 14-й рік, коли Суржик ще працював заступником начальника відділу УБОЗ, цієї квартири не зазначено – у відповідній графі прочерк.

 

Також у 2014 році він задекларував автівку «Део Ланос» 2006 року випуску. Та в е-декларації цієї автівки вже нема. Гроші за відчуження майна також не вказані.

Щось поліціянт наплутав і з зарплатнею – в виправленому варіанті електронної декларації Суржик написав, що за рік заробив 9 мільйонів 422 тисячі 293 гривні.

А в першому документі його зарплатня склала трохи більше 94 тисяч гривень. Дружина Суржика жодного доходу, згідно з офіційним документом, не принесла.

Нагадаємо, що Олександр Суржик очолює підрозділ поліції саме в тому регіоні, де декілька місяців тому сталися міжетнічні сутички. У ЗМІ не раз озвучувалась версія, що в Ізмаїльському районі гострою є проблема розповсюдження наркотиків, що і стало однією з причин конфлікту. Крім того, навесні видання «Бессарабія Інформ» повідомило про те, що Суржик провалив переатестацію. Як йому вдалося зберегти посаду, незрозуміло.