У Києві активісти спалили паркан незаконної забудови на Чорнобильській

5849d87c45cfd

У Святошинському районі Києва 8 грудня місцеві жителі за підтримки активістів виступили проти забудови на вулиці Чорнобильській, повідомляє «Лівий берег».

Місцева громада нещодавно домоглася рішення про створення тут Скверу героїв. Незважаючи на це, напередодні вночі на ділянці, виділеній під будівництво ще на початку 2000-х, як стверджують активісти, за корупційною схемою зі зміною цільового призначення, прямо в сквері під вікнами будинку було встановлено паркан і будівельний вагончик із біотуалетом.

5849d8b01ef7b

За словами місцевих жителів, упродовж декількох днів до цього люди в камуфляжі, найняті забудовником, влаштовували сутички і напади на жінок і дітей. Поліція на те, що відбувалося, не реагувала.

5849d8c6ba882

У четвер увечері місцеві жителі, що зібралися на місці забудови, звернулися по допомогу до представників громадських організацій. Було прийнято рішення прибрати з території незаконно встановлений, на думку жителів, паркан і будівельний вагончик.

5849d8f5cce79

До представника забудовника звернулися народні депутати з пропозицією забрати будівельні матеріали, але реакції не було. Щоб не дати можливості ще раз встановити огорожу, люди вирішили спалити дошки, з яких побудований паркан.

5849d89f3660f

Поліція в дії людей не втручалася, з боку спостерігаючи за тим, що відбувається. Потім поліція викликала пожежних, щоб ті загасили палаючий будівельний вагончик.

Присутні провели громадські збори і звернулися до народних депутатів Ігоря Луценка, Юрія Левченка та Ігоря Мосійчука з вимогою зупинити забудовника і притягнути до відповідальності осіб, винних у незаконних забудовах міста.

5849d942ae043

5849d9268f258

Як повідомляв «Ні корупції!», у вересня на столичному Святошино мешканці демонтували частину огорожі на місці забудови, яку зводив «Київмісьбуд».