Компанії обраного держсекратаря МОЗ помічені у кримінальному скандалі

Наталія Шолойко

Наталія Шолойко

Компанії родини переможниці конкурсу на посаду Держсекретара МОЗ Наталії Шолойко фігурували в кримінальному провадженні щодо розтрати 500 млн гривень при закупівлі субстанції для виготовлення інсулінів «Індаром».

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляють «Схеми».

«Переможець конкурсу на посаду Держсекертаря МОЗу Наталя Шолойко забула вказати в декларації, хто її чоловік Олександр Хейломський та чим він займається.

Чи не тому, що він – бізнес-партнер та заступник Любові Вишневської, голови правління державного заводу «Індар», а компанії родини Хейломських фігурували в кримінальному провадженні щодо розтрати 500 млн. гривень при закупівлі субстанції для виготовлення інсулінів «Індаром»?», - повідомляють «Схеми».

Відео зі співбесіди пані Шолойко на посаду керівника Держлікслужби у вересні місяці можна подивитись ТУТ. Тоді на конкурсі переміг інший кандидат. Тепер та ж сама комісія не побачила проблеми, віддавши Шолойко перемогу та місце Держсекретаря МОЗу.

Як повідомляв «Ні корупції!», міністр охорони здоров’я України Уляна Супрун різко розкритикувала пропозицію призначити Держсекретарем МОЗ Наталію Шолойко.