Голова РДА Київщини таки віддасть гроші, які він призначив сам собі як надбавку

868777-7_145402250191Прокуратура Київської області забезпечила стягнення незаконно отриманих коштів з голови однієї із районних державних адміністрацій Київщини.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області

Бориспільською місцевою прокуратурою було виявлено факт нарахування головою однієї із районних державних адміністрацій Київської області щомісячної надбавки.

Голова однієї із РДА області, будучи державним службовцем та суб’єктом відповідальності за корупційні правопорушення, підписав розпорядження згідно якого самостійно призначив собі щомісячну надбавку у розмірі 25% посадового окладу за вислугу років у липні – грудні 2015 року, таким чином вчинив дії та прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, чим вчинив адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Попри те, що судом голову адміністрації визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, кошти набуті ним без достатньої правової підстави за рахунок районної державної адміністрації, останній так і не повернув.

«Враховуючи це, Бориспільська місцева прокуратура звернулася з позовом до суду про стягнення з посадовця безпідставно набутих ним грошових коштів. За наслідками судового розгляду позов прокуратури задоволено у повному обсязі», - повідомили в прокуратурі.

Як повідомляв «Ні корупції!», у Сквирі на Київщині після таємного голосування на розгляд депутатів було винесене питання про надання керівному складу районної ради премій та надбавок щомісячно.

Читайте також Мер Ірпеня отримав премій та надбавок на 60 тисяч гривень 

Про «скромність», притаманну слугам народу, якщо йдеться про народні гроші