Супрун: Ім’я призначеного Держсекретаря МОЗ фігурує в корупційних схемах

248316Особа, яку обрали на Держсекретаря МОЗ не може займати цю посаду через конфлікт інтересів, а її ім'я фігурує у корупційних схемах.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написала Уляна Супрун, міністр охорони здоров’я України.

«Нам обрали Державного секретаря - людину, яка законом буде наділена величезними повноваженнями. Вона впливатиме на будь-які кадрові рішення не лише міністерства, а й усіх державних підприємств і керуватиме державними закупівлями.

Ми категорично не погоджуємось з результатами конкурсу і бачимо системні прорахунки у процедурі його проведення, яка є не досконалою та потребує ретельного доопрацювання», - написала Супрун і додала, що за даними Моніторингової місії ДоброЧесно, особа, яку сьогодні обрали на Держсекретаря МОЗ не може займати цю посаду через конфлікт інтересів, а її ім'я фігурує у корупційних схемах.

«Ми не можемо працювати в одній команді з людьми, які скомпроментовані або корумповані. Ми безкомпромісні, бо йдеться про Держсекретаря МОЗ - міністерства, від якого залежить здоров'я кожного українця.

Це не #зрада, бо процес необхідних змін вже ініційовано на Урядовій нараді у понеділок, підтриманий сьогодні і ми переконані, що результатами стане більш зрозумілий, прозорий і чесний процес обрання гідних державних секретарів не лише для МОЗу», - написала Супрун.

Додамо, що напередодні конкурсна комісія з питань вищого корпусу держслужби державним секретарем Міністерства охорони здоров'я обрала Наталю Шолойко, яка на сьогодні є заступницею директора по реєстрації фармаконагляду державного підприємства «Державний експертний центр».

Читайте також Майбутній ТОП-керівник Держлікслужби проходив у справі за розкрадання бюджету