Правоохоронці підозрюють екс-директора Харківського обласного онкоцентру в привласненні грошей

15380713_1826014144341470_5708632142484554876_nХарківські правоохоронці підозрюють колишнього директора Харківського обласного онкологічного центру Юрія Вінника та службових осіб цього лікувального закладу у зловживанні службовим становищем та заволодінні коштами у значних обсягах.

Про це йдеться в ухвалі Київського районного суду міста Харкова від 5 грудня 2016 року, повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук Харківський антикорупційний центр.

За даними правоохоронців, посадові особи КЗОЗ «Харківській обласний онкологічний центр» умисно, з метою одержання неправомірної вигоди для себе, виплачували заробітну плату у завищених розмірах, а також закуповували медикаменти за завищеними цінами, вказуючи завищені обсяги.

За даними свідків, в приміщенні кімнати на 4 поверсі, були виявлені невідомі медичні препарати в неналежних умовах та походження даних препаратів невідоме.

Крім того, за даними правоохоронців, 5 вересня, колишній директор Юрій Вінник намагався винести з приміщення КЗОЗ картонні коробки, але йому заборонили це робити.

У ході огляду вилучених коробків встановлено, що в них знаходяться договори про клінічні досліди між іноземними компаніями спонсорами та працівниками КЗОВ «Харьковський обласний онкологічний центр», в яких зазначені номери рахунків банків працівників КЗОЗ.

Тож правоохоронці звернулися до суду, щоб той надав їм доступ до рахунків працівників онкоцентру, у тому числі колишнього директору.

Суд частково задовольнив клопотання правоохоронців.

Цікаво, що після звільнення з обласного онкоцентру, Віннику вдалося працевлаштуватися в одному з закладів охорони здоров’я, який підпорядковується міськраді.

Нагадаємо, що колишнього директора онкоцентру Юрія Вінника було звільнено 23 червня цього року рішенням Харківської обласної ради після численних розслідувань «Харківського антикорупційного центру».

Тимчасовою депутатською комісією, куди входив голова Правління «Харківського антикорупційного центру» Дмитро Булах, зокрема було встановлено, що ще 25.10.2010 постановою Харківського апеляційного господарського суду було задоволено позов онкоцентру та вирішено виселити за несплату орендної плати Аптеку №288.

Однак після того, як до складу засновників аптеки ввійшла донька директора онкоцентру, Юрій Вінник виконувати рішення суду не став і аптека продовжувала свою діяльність, зокрема і продавати ліки онкоцентру за завищеними цінами.

Як повідомляв «Ні корупції!», у Києві міському голові Віталію Кличку знадобився рік, щоб звільнити чиновника, який втридорога закуповував ліки.

Читайте також Чиновники КМДА хочуть лікувати онкохворих кров’ю телят вартістю у мільйон