Генпрокуратура купить п‘ять нових тойот у Джуринського

news162_001

Генеральна прокуратура України купить у ТОВ «ВіДі Автострада» 5 нових автомобілів для відомства за понад 3,5 мільйони гривень.

Про це повідомляється в у системі «Прозорро».

У тендерній документації зазначається, що Генпрокуратурі потрібно було два авто Toyota Camry (або еквівалент) і три Toyota Corolla (або еквіваелнт).

ch

У конкурсі брали участь ТОВ «ВіДі Автострада» і ТОВ «Автосаміт Лтд» з однаковою первинною пропозицією у 3 721 747 грн. При цьому остаточна пропозиція ТОВ «ВіДі Автострада» знизилась до 3 610 087 грн., в той час як пропозиція ТОВ «Автосаміт Лтд» завмерла на позначці 3 684 577 грн.

zapysaty

Згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань ТОВ «ВіДі Автострада» належить Віталію Джуринському, а ТОВ «Автосаміт Лтд» - Таріелу Васадзе.

Як повідомляли «Наші гроші», після оголошення результатів тендерів та відповідно укладених договорів між ГПУ і підрядниками - ТОВ «Віді Автострада» і ТОВ «Атлант-М Дніпровська набережна» - на техобслуговування і ремонт автомобілів на суму 2,96 млн грн. з’ясувалося, що у Генпрокуратури з’явився позашляховик Mitsubishi за півтора мільйони.

Також додалися Skoda А5 та автобус Богдан 091.1. Натомість у списку не стало Toyota Land Cruiser 200 (4664 куб. см), Range Rover (4197 куб. см) і ВАЗ-21043.

Як зазначають «Наші гроші», ТОВ «Віді Автострада» виграє торги Генпрокуратури вже четвертий рік.

Читайте також Шлагбаум, ґрати, відеоспостереження: ГПУ «прозорішає»