Бабці, «бабки» і національна безпека, або Кому саме повертають за ваш пільговий проїзд

  • auto2Соколику, в мене посвідчення.
  • В мене вже є з посвідченнями. Виходьте! Й так задарма возим, ніхто нічого не повертає.

 

Якщо Ви користуєтесь громадським транспортом – то, мабуть, теж неодноразово були свідками того, як водії або по-хамськи ставляться до пільговиків, або ж просто висаджують їх із маршрутки, мотивуючи тим, що «у нього вже є», «возим задарма»і  т.д.

Та чи задарма? І чи належно надається послуга із перевезень? Дослідити це питання автор спробувала у місті Дрогобич, що на Львівщині.

Найкраще «досліджувати», ясна річ, прокатавшись міським транспортом. 3 гривні проїзд, кілька різних маршруток у різних напрямках – і пазл почав складатися. Але щоб цей пазл не був суб’єктивним – про враження від міських маршруток запитала і у дрогобичан-користувачів соцмереж.

Враження були дуже строкаті. І виглядали десь, як мої. Людям вкрай потрібен маршрут №1, але його ...нема. Буває хамство з боку водія. Квитків не дають. На пільговиків сваряться, і т.д. і т.п. Знайомтесь:

p5

p10

Тобто, практично на кожному маршруті є свої водії-«унікуми», яких пасажири уже знають і з яким їдуть дуже неохоче – бо свариться, хамить. Мовляв, все задарма і задарма, і скільки можна…

До речі, усі мої бесіди з водіями під час подорожування-дослідження зводились до наступного: вони наперебій скаржились на те, що ніхто жодної копійки за пільгові перевезення їм не виплачує, не повертає. «Казали, що буде компенсація. Але де та компенсація? Ніхто нічого нам не повертає», - жаліються.  Але як так? Як – якщо кошти є?

З відповіді на інформаційний запит, адресований заступнику міського голови з гуманітарних та соціальних питань В.Качмару, чітко зрозуміло: гроші на компенсації є, йдуть, і їх немало.

vidp

Читаємо: відповідно до Розпорядження голови ЛОДА «Про затвердження порядку компенсації витрат автомобільним перевізникам, які здійснюють перевезення пасажирів, що мають право на пільговий проїзд на маршрутах загального користування»,  виділено кошти з обласного бюджету  на 2016 р у сумі 762 тис.700 грн.

Кошти передбачені наступним підприємствам:

КП «Комбінат міського господарства» - 472 тис 100 грн.

МПП «Західтранс» 127 тис. 100 грн

МПП «Транспортник» 90 тис.800 грн.

ПП «Дрогобич Авто Рем» 72 тис 700 грн.

Станом на 15 листопада, як зазначено у відповіді, Управлінням праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради уже перераховані кошти за пільгове перевезення на суму 311 тис. 973 грн. Їх уже отримали:

КП «Комбінат міського господарства» - 141 тис 780 грн.

МПП «Західтранс» - 113 тис. 307 грн

ПП «Дрогобич Авто Рем» - 47 тис 394 грн.

МПП «Транспортник» - 9 тис.492 грн.

Зазначено також, що відшкодування проводиться відповідно до поданих перевізниками розрахунків щомісячно.

А поміж тим, на сайті міської ради знайшла цікаве розпорядження міського голови під назвою «Про затвердження коефіцієнту співвідношення чисельності пасажирів-пільговиків та пасажирів, які оплачують проїзд у автомобільному транспорті». У ньому йдеться: «На виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації  від  13.07.2016  року № 482,  беручи до  уваги  рішення  комісії  (протокол №1 від 01.08.2016р.) та відповідно до статті п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні:

Затвердити коефіцієнти співвідношення чисельності пасажирів-пільговиків та пасажирів, які оплачують проїзд у автомобільному транспорті у розмірі, а саме:

КП ’’Комбінат міського господарства’’  – 0,38

МПП ’’Західтранс’’- 0,41

МПП ’’Транспортник’’ – 0,47

ПП ’’Дрогобич Авто Рем’’ – 0,51

Підприємствам, які здійснюють перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування у Дрогобичі, при розрахунку суми компенсацій за пільговий проїзд окремим категоріям громадян на міських маршрутах застосувати коефіцієнт співвідношення у розмірі відповідно до пункту 1 цього розпорядження.

Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови І. Германа.»

rozp

Мабуть, саме за цими показниками проводиться розрахунок. Бо за якими ж ще, якщо реального обліку кількості пасажирів ніхто не веде, і квиточок вам видадуть лише на вашу вимогу? Хоча відповідь і розпорядження одне одному дещо суперечать, та повернімось до власне пасажирів-пільговиків.

Їх у Дрогобичі возять у доволі пристойній кількості: 6 «сидячих» і 2 «стоячих». Тобто, багато. За це багато треба платити. І, як бачимо, завдяки коштам обласного бюджету, платять. Але куди ж тоді кошти за компенсацію йдуть, якщо водії про них ні слухом – ні духом? Особливо цікавить маршрут №2, який у травні рішенням виконкому різко передали на обслуговування КП «Комбінат міського господарства» і який твердих півроку (аж до 25 листопада) як тимчасовий перевізник обслуговувало це підприємство, котре у власності не мало жодного автомобіля для здійснення перевезень (з 25 листопада КМГ курсує на правах переможця). Цікавить він ще й тому, що чимало водіїв, з якими автор спілкувалася, стверджували, що на маршруті №2 - їх власні автомобілі. Тобто, люди прийшли на роботу з власним авто (або віддали власне авто на правах оренди, щоб курсувало), якусь-там зарплату отримують, пільговиків перевозять, але компенсації в очі не бачили?

На жаль, сконтактувати з власниками машин не вдалось в силу того, що ще від літа від начальника дільниці пасажирських перевезень Т.Кучманича отримую банальні відписки. Дійшло до того, що на прохання надати інформацію про транспортні засоби, якими володіє чи які орендує підприємство, мені відповіли, що всі машини стоять на обліку в Дрогобицько-Бориславському військовому комісаріаті, і розголошення цієї інформації може становити …загрозу національній безпеці України.

vidpovid-kulchytskij-volchko-0001-2

Що ж, аби раптом, досліджуючи сферу громадських перевезень Дрогобича, не зашкодити національній безпеці України (це сарказм, даруйте), вирішила знайти інформацію іншим шляхом.  Із запитанням, чому водії нічого не знають про компенсації, які, згідно з відповіддю на запит, таки перераховуються, прийшла до міської ради. У відділі економіки фахівець, який відповідає за транспортні питання, Ігор Юзвяк пояснив: компенсація до водіїв … не доходить! Тобто: вона приходить безпосередньо на підприємство-фірму, і керівництво вирішує,  куди скерувати ці кошти: на зарплату, на запчастини тощо. В тому числі це стосується і КП «КМГ», на яке прийшли працювати люди з власним автотранспортом – який тепер, до всього, став ще й елементом національної безпеки!....

В цьому замкнутому колі, як не крути, страждає пільговик. Йому час до часу хамлять, на нього кричать, йому всім видом показують, що роблять йому неоціненну послугу, «везучи задарма». А насправді гроші є. Хай не мільйони, але сотні тисяч точно. Просто… Просто водії про це не знають. Або ж сердяться від думки, що та компенсація до них не доходить – хто зна.

Тож, мабуть, замість сваритись з бабуськами за «бабки», водії мали б запитати у власника-керівника:  а де гроші? В ідеалі ж – пільга мала б бути адресною. Але це – тема геть іншої розмови.

Марія Кульчицька, для «Ні корупції!»