На Миколаївщині керівник державного сільгосппідприємства крав мільйонами

original-1472898378Співробітники Служби безпеки України викрили механізм привласнення мільйонів гривень керівником одного з державних сільськогосподарських підприємств у Вознесенському районі Миколаївщини.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Правоохоронці з’ясували, що протягом 2015-2016 років посадовець уклав договори з місцевою комерційною структурою, директором якої був його близький родич. Гроші підприємства регулярно перераховувались ділку за надання послуг з оброблення ґрунту, збирання врожаю та вантажні перевезення.

Також співробітники спецслужби встановили, що обсяги робіт в угодах були суттєво завищені, деякі з послуг комерсантом взагалі не надавалися. За попередніми оцінками, розмір збитків, завданих держпідприємству, становить майже шість мільйонів гривень.

«Відкрито кримінальне провадження за ст. 191 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії», - повідомили в СБУ.

Як повідомляв «Ні корупції!», екс-керівництво державного підприємства «Укрхімаміактранс» розікрало чверть мільярда. Так, один із керівників підприємства протягом 2012-2015 років перераховував гроші низці підконтрольних комерційних структур. Однак під час перевірки оперативники спецслужби з’ясували, що бізнесмени не поставили обладнання та не виконали жодних робіт на державних об’єктах.