Кличку не вистачило два тижні, щоб виявити у cтоличному парксервісі корупцію

8556922222_729x547Київський міський голова Віталій Кличко підписав розпорядження, згідно з яким, термін проведення перевірки діяльності директора комунального підприємства «Київтранспарксервіс» Артема Шамрая продовжено до 21 грудня 2016 року.

Текст відповідного розпорядження №1147 від 2 грудня 2016 року сьогодні з’явився на сайті Київської міської державної адміністрації.

Якщо раніше комісія мала надати висновки про перевірку діяльності столичного парксервісу і його керівника до 7 грудня, то нині свої висновки перевіряльники оприлюднять 22 грудня 2016 року.

Крім того, згідно з новим розпорядженням В.Кличка, до складу комісії, що здійснює перевірку комунального підприємства «Київтранспарксервіс», включено двох представників Антикорупційної ради при Київському міському голові.

zapysaty

Як повідомляв «Ні корупції!», Віталій Кличко, враховуючи доповідну записку начальника управління з питань запобігання та виявлення корупції С.Й.Красюка від 21 листопада цього року, призначив перевірку діяльності директора комунального підприємства «Київтранспарксервіс» Артема Шамрая і на час перевірки відсторонив його від роботи.

Читайте також Столичний парксервіс: боротьба корупції з законом

Поламати корупцію у столичному паркуванні може лише автоматизація процесу